Vitaly Portnikov (vokintrop) wrote,
Vitaly Portnikov
vokintrop

Путін хоче “скасувати” українців і Україну

Під час так званої “прямої лінії” з росіянами президент Володимир Путін знову заявив, що росіяни і українці є одним народом, який намагалися розділити “зовнішні сили” - спочатку Польща, а потім Австро-Угорщина. Але в цій заяві, нарешті, чітко розставлені акценти, які дозволяють зрозуміти, у яку історичну пропаганду вірить Путін
Це історична пропаганда часів Російської імперії. Після поділу Польщі і приєднання українських і білоруських земель Москва відчайдушно намагалася довести, що на приєднаних територіях живуть росіяни. Так і народився міф про те, що росіяни - це великороси, малороси і білоруси. Саме про цей міф Путін і каже. Він впевнено ігнорує політичні та культурні процеси в Російській імперії. Ігнорує проголошення Української та Білоруської народних республік незабаром після краху імперії. Ігнорує те, що більшовики змушені були погодитися з існуванням УРСР і БРСР просто тому, що не було іншого шляху збереження контролю над відвойованими територіями. Для нього і Україна, і Білорусь - це просто Росія. А керівництво України не є дружнім саме тому, що цього не хоче визнати, та ще й спирається на підтримку Заходу. Простіше кажучи, для Путіна сепаратисти - це ми.

І це та реальність, в якій ми існуємо. Іншої немає. Якщо ми хочемо зберегти і захистити Українську державу, ми повинні розуміти, що нам протистоїть режим, який вважає цю державу бунтівною провінцією і хоче ліквідувати. І саме цим Путін й буде займатися до кінця свого правління.

https://espreso.tv/vitaliy-portnikov-putin-khoche-skasuvati-ukraintsiv-i-ukrainu
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments