Vitaly Portnikov (vokintrop) wrote,
Vitaly Portnikov
vokintrop

"Цінності" заради влади

У старому популярному фільмі "Клітка для диваків" журналісти фотографують одного з головних героїв, лідера правої партії, що захищає традиційні цінності, коли він у жіночому вбранні намагається вибратися з місцевого гей-клубу. Справедливості заради треба сказати, що наш герой опинився в цьому клубі не з власної волі, був обманутий дочкою, яка мріяла про шлюб із сином власника закладу. Але скандал є скандал.
Життя як правило, є набагато яскравішим за будь-які кінематографічні сюжети. Днями бельгійська поліція затримала якогось громадянина, який намагався сховатися після участі унедозволеній через пандемію вечірці. Громадянин так боявся зустрічі з поліцією, що втік від неї по водостічній трубі і поранив руку. Як виявилося, все це не через страх бути оштрафованим за участь у заході. Громадянин виявився депутатом Європейського парламенту від угорської правлячої партії ФІДЕС Йожефом Сайєром, давнім соратником прем'єр-міністра Віктора Орбана, захисником традиційних сімейних цінностей, зразковим сім'янином (дружина - суддя Конституційного суду). При ньому були виявлені наркотики, а сама вечірка охарактеризована бельгійською поліцією як гей-оргія.

Депутат вже заявив про свій відхід з Європейського парламенту. Спостерігачі кажуть що ця майже анекдотична історія може завдати серйозного удару по репутації партії, позиції якої він відстоював протягом багатьох десятиліть. Але ж це рівно той випадок коли люди самі хочуть обманювати себе, а спритники із задоволенням їх обманюють. "Консерватори" на Заході заради утримання влади і боротьби з лібералами і зловісним Соросом, який вже завтра відбере владу у Орбана, Качинського або Трампа. Корупціонери на Сході заради прибутку і перетворення своїх країн на справжні концентраційні табори, знаходженняу яких населення оголошується найбільшим благом для нього самого. Ніякого іншого засобу для захисту "скрепів" і сімейного вогнища просто немає. Тому потрібно терпіти Путіна і Лукашенка до смерті, а то Майдан нападе і гей-паради почнуться. Різниця між сходом і заходом тільки в тому, що депутат Європарламенту змушений вдаватися до своїх пристрастей, ретельно приховуючи своє справжнє життя від поліції і громадської думки. А який-небудь депутат Державної думи може хоч цілу військову частину на підмосковну дачу запросити. І про це ніхто ніколи не дізнається, бо хтось із керівників поліції теж буде в сауні на цій дачі. У цьому сенсі обманювати людей на Рубльовці або у Конча-Заспі набагато зручніше, ніж в цивілізованому світі.

Але історія з тепер уже колишнім європейським депутатом повинна нагадати, що насправді стоїть за всією цією демагогією, за всіма цими пісними обличчями досвідчених розпусників, за всіма цими скріпами напоказ, за ​​всіма цими обіцянками покарати всіх, крім себе, своїх дітей, своїх родичів і друзів. Справжня моральність ніколи не транслює себе через мегафон, є завжди толерантною щодо інших і не намагається використовувати в якості компенсації за свою чесноту отримання посади або вигоди. Це повинен пам'ятати кожний, хто голосує за фальшивих "поборників моралі" або популістських балакунів. Краще, щоб ще до, ніж після голосування ти зрозумів, що тебе просто використовують, що над тобою потішаються, що люди, яким ти довіряєш, вважають тебе невиправним ідіотом і невдахою і особливо цього не приховують, навіть коли оголошують себе твоїми слугами. Розуміння цього простого факту - єдина можливість не відчувати себе вічним дурнем. Виборців української влади це стосується ще більше, аніж їхніх угорських сусідів.

https://espreso.tv/article/2020/12/02/vitaliy_portnykov_cinnosti_zarady_vlady
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments