Vitaly Portnikov (vokintrop) wrote,
Vitaly Portnikov
vokintrop

Балух стає символом опору

Окупанти і колабораціоністи мстяться Балуху за свій страх
Офіційний представник американського держдепартаменту Хізер Нойєрт зажадала від російських окупаційних властей в Криму звільнення Володимира Балуха. "Неприйнятно, що Росія ув'язнює громадянина України за вивішування українського прапора в Криму і відмовляє йому у медичному обслуговуванні", - зазначила Нойєрт.

Так Балух, голодування якого триває вже 44-й день, стає символом опору російській окупації Криму. Причому символом цим його зробила не тільки власне мужність, але й очевидне безумство російської влади.

Адже сторонньому спостерігачеві абсолютно неможливо зрозуміти навіть не за що судили Балуха, а навіщо його вирішили судити. Так, формальне обвинувачення - зберігання боєприпасів. У це звинувачення ніхто не вірить навіть у самій Росії. Всі прекрасно знають, що російські правоохоронці здатні підкинути під час обшуку все, що завгодно - від наркотиків до зброї. І те, що Балуха просто вирішили покарати, ні у кого сумнівів не викликає. Питання тільки - за що?

Балух вивішував над власним будинком прапор України. Прапор, який ніким в Росії не заборонений. Прапор, який майорить над українськими дипломатичними представництвами в десятках країн світу - в тому числі, на жаль, і в самій Росії. І це у нас говорять про необхідність розриву дипломатичних відносин з Росією. У Росії ж продовжують стверджувати, що хочуть з Україною дружніх відносин, ось тільки українська влада заважає. І український прапор теж заважає?

Насправді в українському прапорі над будинком кримчанина нічого кримінального та образливого немає.

Кримінальне і образливе є в ланцюжку асоціацій, які з'являються у будь-якого колабораціоніста і окупанта, коли він бачить цей прапор.

Прапор над будинком в Криму - нагадування про те, що нещодавно півострів був українським. І буде - за всіма канонами міжнародного права. Окупанти будуть вигнані, колабораціоністи - покарані. І вони прекрасно це розуміють. І бояться.

Окупанти і колабораціоністи мстяться Балуху за свій страх.

https://espreso.tv/article/2018/05/03/vitaliy_portnykov_balukh_staye_symvolom_oporu
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments